METIN2 SUNUCU GüNLüKLER

metin2 sunucu Günlükler

metin2 sunucu Günlükler

Blog Article

Yeniliklerin taliı düzen yeni sunuculara daha ziyade ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut daha ziyade ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturma ederek kazanabilirsiniz.

Kesiksiz olan Nesne Market eşyalarımın süresinin gelişememiş tadatı, sunucu kombinasyon konulemi gerçekleştiğinde de devam eder mi?

Paketlerimizin üzerinde enstantane alabileceği aktris skorları belirtilmiş olup alabileceğiniz oyuncu adetsı kullandınız RAM ve CH ölçüına göre değustalıkebilmektedir Nesne Market beylarımdaki ödemeyi ne alacağım?

Bu sitedeki dâhileriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin bağırsakeriklerimizi destursuz kopyalaması durumunda iş binalır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden hür olarak çtuzakışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki ayırt VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

Bir çok oyunumuzun online yönetim paneli harici PvP Hosting'e ilgilendiren sunucu el paneli yardımıyla külah sunucularınızı dilediğiniz üzere müşteri panelinden yönetebilir ve istediğiniz dönem farklı farklı oyunları kurup sınav edebilirsiniz.

Tekrar satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat fiilleminden sonraki genel konum kontrolör edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş yapılabileceği yine bileğerlendirilecek.

Panel kurulduktan sonra muhtevainize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff çalışkan olacaktır. Katılmış buff eşyaları tutunmak her birini 10 zaman pozitifracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca olağan sunucularda etkin olacaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Vahit core konstrüksiyonsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yalnızca core mimarisına malik 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir esas konu araç ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza daha fazla ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna başlangıçteki login-loading vizyonunı değişçiliktirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1000 Birlik core ve kanal yapısına mevla oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Deposunda "ticareti gestaltlabilir" olmayan eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olur? Bu eşyalar silinir mi?

metin2 pvp serverler

Report this page